русский English العربیه فارسی
MPT پرس پلت (دستگاه پلت)

MPT Pelleting Technology
Pellet Mill and Pelleting Technology


ماشین سازی اصفهان پلت

MPT تولید کننده دستگاه های پلت قدرتمند


دستگاه پلت MPT با استفاده از طراحی هوشمندانه خود در کنار بهره مندی از سیستم انتقال قدرت تمام گیربکس پرقدرت و دائم کار قادر به تامین بالاترین تراکم در تولید محصول پلت است. استفاده از سیستم FLAT در فرآیند پلت سازی این امکان را برای این ماشین فراهم کرده تا با ایجاد فشار پارابولیک امکان دست یابی به فشارهای بسیار بالا (تا 30 بار) فراهم شود. این ویژگی ها سبب شده تا دستگاه پلت MPT تبدیل به ماشینی قدرتمند و پرتوان در تولید انواع محصول پلت شود.ویژگی کارکرد در فشار بالا در دستگاه پلت MPT باعث شده است که این دستگاه تبدیل به ماشینی انعطاف پذیر در تولید محصول پلت و با کیفیت از طیف وسیعی از محصولات با ویژگی های متفاوت شیمیایی و فیزیکی شود. این موضوع منجر به کارکرد موفق دستگاه پلت MPT در کار با مواد مختلف برای تولید محصول پلت در صنایع تولید خوراک دام، طیور و آبزیان، کود و کمپوست، چوب و زغال، صنایع دارویی و شیمیایی، صنایع وابسته به معدن، صنایع بازیافت و ... شده است.

قدرتمند و پرتوان
انعطاف پذیر
دائم کار
راه اندازی سریع
مستحکم
تراکم بالای پلتMPT دستگاه پلت (پرس پلت)
مهم ترین ویژگی دستگاه پلت MPT عملکرد آن در فشاری به نسبت بالا است که باعث می شود این دستگاه تبدیل به ماشینی بسیار انعطاف پذیر در تولید محصول پلت با کیفیت از طیف وسیعی از محصولات با ویژگی های متفاوت و گاهاً متناقض شود. برای توضیح بیشتر باید گفت که عملکرد در فشار بالا علاوه بر امکان تولید پلت با کیفیت از محصولات متنوع، منجر به کارکرد پایدارتر دستگاه پلت شده است. طراحی هوشمندانه دستگاه پلت ما در کنار استفاده از متالوژی پیشرفته آلیاژهای های خاص ضد خستگی و ضد تسلیم منجر شده تا دستگاه پلت MPT قادر به کارکرد پیوسته و در زمان های بسیار طولانی باشد. این مشخصات منجر به ایجاد قابلیت دائم کار بودن در دستگاه های پلت ما شده است. از ویژگی های دیگر دستگاه پلت MPT، معماری صنعتی خاص آن¬ ها است که باعث می شود که حداقل فضا را اشغال کنند. بنابراین، امکان نصب آسان دستگاه های پلت ما با حداقل امکانات و تقریباً در هر محیط کاری امکان پذیر باشد. دو ویژگی قدرت بالا و انعطاف پذیری دستگاه پلت MPT منجر شده که امکان راه اندازی سریع پس از نصب حتی برای اپراتورهای کم مهارت نیز فراهم شده باشد. استحکام بسیار بالای دستگاه در مقابل ناملایمات محیط کاری از دیگر ویژگی های بارز دستگاه پلت ما است که امکان کار در شرایطی با مواد بسیار دشوار را فراهم کرده است.
دستگاه خوراک پلت ماهی و میگو
دستگاه دان پلت مرغداری
دستگاه پلت خاک اره و چوب
دستگاه پلت خوراک دام و طیور
دستگاه پلت کود
دستگاه پلت خوراک اسب
دستگاه پلت شیرین بیان
دستگاه پلت ذغال (زغال)
دستگاه پلت خوراک شترمرغ
دستگاه پلت خوراک سگ و گربه
دستگاه پلت کاتالیست بنزین
دستگاه پلت مواد شیمیایی
دستگاه پلت آزمایشگاهی
دستگاه پلت سبوس گندم و برنج
دستگاه پلت تفاله چقندرقند
دستگاه دان پلت بوقلمون
دستگاه دان پلت کبک و کبوتر
دستگاه پلت پودرهای معدنی
دستگاه دان پلت بلدرچین
دستگاه پلت کاه
دستگاه پلت گیاهان دارویی
دستگاه پلت سم حلزون
دستگاه پلت تفاله گوجه فرنگی
دستگاه پلت باگاس (تفاله نیشکر)
دستگاه پلت یونجه
دستگاه پلت پلاستیک و لاستیک

تجربه بسیار مهندسان ما در کار با مواد مختلف در صنایع گوناگون منجر شده تا طراحی دستگاه پلت MPT به نحوی باشد که قادر به تولید پلت از طیف وسیعی از محصولات کشاورزی، صنعتی و معدنی با ویژگی های شیمیایی و فیزیکی متفاوت و به نسبت متضاد باشد. از سوی دیگر، کار کردن در فشارهای بسیار بالا و انعطاف پذیری دستگاه پلت MPT منجر شده تا بالاترین تراکم پلت تضمین شود. تنظیم فشار اتوماتیک پلت سازی در دستگاه پلت ما منجر شده تا دستگاه پلت MPT قادر به تولید محصول پلتی پرکیفیت با راندمان کاری بالا باشد. تنظیم فشار اتوماتیک منجر شده تا مصرف انرژی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده و کارکرد دستگاه پلت شود. دستگاه پلت MPT به سبب تراکم بالا و تنظیم اتوماتیک فشار قادر به تولید محصول پلت در طیف گسترده ای از محصولاتی با هندسه های مختلف از قطر پلت استوانه ای و کیوب (دای) 1.5 میلیمتر تا قطر 50 میلیمتر و با تراکم بالا است.

MPT معرفی دستگاه های پلت

سال ها تجربه موفق ماشین آلات پلت پرقدرت MPT در تولید محصول پلت با در صنایع مختلف سبب شده تا مهندسان ما به سطحی از تخصص و تجربه دست پیدا کنند که دستگاه های پلت بسیار تخصصی برای کار در صنایع مختلف اعم از صنایع تولید خوراک دام، طیور و آبزیان، صنایع تولید کود و کمپوست، پتروشیمی، بازیافت تفاله ها و دوریز، صنایع دارویی و شیمیایی، چوب و ذغال ارائه کنند که نیاز مشتریان را به نحو احسن برآورده کند. با توجه به این گستردگی کاربرد دستگاه پلت MPTدر صنایع، تجهیزات جانبی همچون دای و رولر با کاربردهای متفاوت ارائه کرده ایم. رایج ترین انواع دای سری دستگاه پلت MPT در جدول زیر آورده شده است.

دای ریز 1.5mm, 1.8mm, 2mm, 2.5mm
دای متوسط 3mm, 3.5mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 10mm, 12mm
دای بزرگ 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 24mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm
دای کیوب 25mm, 35mm, 40mm, 50mm


MPT پرس پلت های صنعتی

مجموعه دستگاه های قدرتمند پلت MPT شامل هشت مدل اصلی است که دامنه وسیعی از ظرفیت تولید در مقیاس صنعتی تا نیمه صنعتی و کارگاهی را در بر می گیرد. برای اطلاع بیشتر از مدل های دستگاه پلت ما و قابلیت های هر یک به بخش مشخصات فنی دستگاه های پلت مراجعه کنید.


MPT پرس پلت صنعتی پرظرفیت

کلیه دستگاه های پلت MPT دارای یک سال گارانتی، خدمات پس از فروش ده ساله، پشتیبانی فنی قوی هستند. برای آگاهی بیش تر از خدمات در زمینه پشتیبانی دستگاه های پلت ما می توانید به بخش گارانتی و پشتیبانی فنی مراجعه کنید.

دستگاه پلت MPT را می توان متشکل از سه مجموعه در نظر گرفت. واحد اول سیستم انتقال قدرت به مجموعه دای و رولر است. واحد دوم مجموعه برش و انتقال پلت است. سومین واحد مجموعه اصلی تولید پلت یعنی دای و رولر است. این مجموعه احتمالاً مهم ترین بخش در دستگاه پلت محسوب می شود چرا که عمل تولید پلت در این بخش انجام می شود. با توجه به این موضوع، نتیجه گرفته می شود که مجموعه دای و رولر در راندمان دستگاه پلت و کیفیت پلت بسیار تاثیر گذار است. طراحی خاص مجموعه دای و رولرهای سری ماشین آلات پلت ما منجر شده تا این دستگاه های پلت در کنار داشتن راندمان بسیار بالا در تولید پلت، کیفیت پلتی با تراکم بالا به مشتریان ارائه دهند. دای و رولر دستگاه های پلت MPT از متالوژی پیشرفته ای بهره می برد که منجر به کاهش خردگی و در نتیجه افزایش بالای عمر این قطعات شده است. در کنار دای و رولر های عمومی در هر مدل دستگاه پلت MPT، مهندسان طراح ما مجموعه ای از دای و رولر های اختصاصی نیز برای برخی از صنایع خاص ارائه کرده اند که منجر شده تا محدودیت های تولید پلت از مرزهای نوع محصول عبور کرده و دستگاه پلت MPT تبدیل به ماشینی شود که تقریباً قادر به تولید پلت از هر محصولی باشد. برای اطلاع بیش تر از دای و رولر های دستگاه های پلت ما می توانید به بخش اطلاعات فنی دستگاه های پلت ما در سایت مراجعه کرد و اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

اکسترودر
پرس پلت
پلت کولر
میکسر
سیستم غبارگیر
پلورایزر
آسیاب
کاندیشنر
الواتور
تسمه نقاله
خشک کن
دای و رولر
شن گیر
سایکلون
فن سانتریفوژ
فیدر
کلسیفایر
نقاله پنوماتیک
سیستم تولید خلأ
سورتینگ
نقاله حلزونی
اواپراتور
عمده تمرکز مجموعه MPT بر روی تولید ماشین آلات تولید پلت (پلتایزر) با توانایی های بالا در تولید پلت پر کیفیت از محصولات مختلف با کاربردهای متنوع است. در کنار این، این واحد اقدام به تولید مجموعه ای از ماشین آلات تکمیلی در واحد های تولید پلت در صنایع گوناگون کرده که متناسب با کیفیت بالای ماشین آلات پلت MPT است. این مجموعه از ماشین آلات قادر به تامین تمامی نیازهای مشتریان به نحو احسن هستند. این ماشین آلات پاسخگوی نیاز مشتریان در خطوط تولید پلت در قسمت خردایش، اختلاط، غبارگیری، تفکیک و ... هستند. برای کسب اطلاعات بیش تر از این سری از محصولات ما می توانید به بخش تولیدات دیگر مراجعه کنید.

بخش تحقیق و توسعه (R&D) یکی از واحدهای پویای مجموعه MPT است. این واحد همواره در تلاش است تا راه حل ها و رویکردهای جدیدی برای رویکرد تولید پلت از محصولات مختلف ارائه دهد. طراحی های مهندسی و خلاقانه گروه مهندسی این واحد مبتنی بر نتایج تحقیقات این بخش است. در چند ماه گذشته یکی از زمینه های تمرکز بخش تحقیق و توسعه بر روی تولید محصول پلت از موادی با مدول الاستیک بالا بوده است. از دیگر فعالیت های مهم انجام شده در یک ماه اخیر می توان به انجام مراحل طراحی و ساخت یک ماشین جدید از سری اکسترودرهای پرفشار به منظور تولید محصولات خاص پلت اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیش تر درباره این بخش از فعالیت های مجموعه ما می توانید به بخش تحقیق و توسعه و اخبار در سایت مراجعه کنید. برای مشاوره با متخصصان ما در بخش و توسعه درباره تولید محصول پلت می توانید از طریق بخش ارتباط با ما اقدام کنید.


MPT طراحی و ساخت خط تولید پلت و دستگاه های پلت ساز

جهت ارتباط با ما دفتر فروش دستگاه های پلت MPT و یا مشاوره با متخصصان ما می توانید از طریق روش های ارتباطی موجود در بخش ارتباط با ما تماس برقرار فرمایید. متخصصان ما همواره آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان محترم هستند.


MPT پرس پلت پرتوان

مجموعه ماشین آلات تولید پلت ما دامنه وسیعی از دستگاه های پلت از مدل های صنعتی، نیمه صنعتی و کوچک را در شامل می شود. بنابراین MPT راه حل کلی در سطوح مختلف ظرفیتی برای تولید محصول پلت از مواد مختلف به مشتریان ارائه می دهد.
Pellet Mill
(Model)
Power
(Kw)
Pellet Mill MPT 175 1.5-4
Pellet Mill MPT 200 3-5
Pellet Mill MPT 250 7-11
Pellet Mill MPT 330 11-15
Pellet Mill MPT 390 22-30
Pellet Mill MPT 500 30-55
Pellet Mill MPT 600 45-75
Pellet Mill MPT 780 75-110

: کاتالوگ
روش کار دستگاه پلت
مدل های دستگاه پلت
دامنه کار دستگاه پلت
آشنایی با دستگاه پلت
ماشین آلات دیگر

Phone
تلفن
+98 31 458 37 429

Cell
همراه
+98 913 06 777 02
+98 913 06 777 03

Skype
اسکایپ
Skype ID:
MPT Pelleting Technology
live:.cid.83f0e17e408f561c

Telegram
تلگرام
ID:@isfahan_pellet
Mail
ایمیل
info@isfahan-pellet.comMPT Provider of Pelleting Technology
بخش تحقیق و توسعه (R&D):

اکسترودرهای پرفشار MPT
(نسل جدید در در راه است)

اجکتورهای چند نازله جدید MPT
(محصول جدید جهت انتقال مواد)

آسیاب پر راندمان کاه MPT
(راه حل نهایی آسیاب کاه)

تولید پلت از ضایعات پلاستیک
(امکان جدید دستگاه پلت MPT)

تولید پلت از کاغذ
(امکان جدید دستگاه پلت MPT)

آسیاب مواد حساس به گرما
(نسل جدید آسیاب MPT)

تولید پلت مواد حساس به گرما
(قابلیت جدید دستگاه پلت MPT)

انتقال عمودی گرانول با VVC
(محصول خلاقانه MPT)

تولید پلت از غلات آسیاب نشده
(ابتکار جدید در دستگاه پلت MPT)
اخبار:

اکسترودرهای پرفشار MPT
(نسل جدید در در راه است)

اجکتورهای چند نازله جدید MPT
(محصول جدید جهت انتقال مواد)

آسیاب پر راندمان کاه MPT
(راه حل نهایی آسیاب کاه)

تولید پلت از ضایعات پلاستیک
(امکان جدید دستگاه پلت MPT)

تولید پلت از کاغذ
(امکان جدید دستگاه پلت MPT)

آسیاب مواد حساس به گرما
(نسل جدید آسیاب MPT)

تولید پلت مواد حساس به گرما
(قابلیت جدید دستگاه پلت MPT)

انتقال عمودی گرانول با VVC
(محصول خلاقانه MPT)

تولید پلت از غلات آسیاب نشده
(ابتکار جدید در دستگاه پلت MPT)Isfahan, Islamic world cultural capital 2006
MPT Location: Isfahan, Iran

ارتباط با ما

اصفهان ،ایران
+98 31 458 37 429

MPT تولیدات

MPT تکنولوژی پلت© http://www.isfahan-pellet.com