русский English العربیه فارسی
Pellet Mill | MPT Pelleting Technology
MPT Pelleting Technology
Pellet Mill and Pelleting Technology

MPT دستگاه پلت کود

تولید پلت کود مرغی و کمپوست
Pellet Mill | MPT Organic Fertilizer Pelleting Machine
تولید پلت کود مرغی و کمپوست یکی از مهم ترین عرصه های فعالیت ماشین آلات پلت MPT است. دستگاه های پلت قدرتمند MPT با قدرت تراکم بالای خود قادر به تولید محصول پلت کود پرکیفیت از طیف وسیعی از ترکیبات مختلف کودهای ارگانیک هستند. قابلیت دستگاه پلت کود MPT در کار با طیف وسیعی از کودهای مختلف مدیون ویژگی انعطاف پذیری این ماشین است. علت انعطاف پذیری این دستگاه پلت، سیستم تنظیم فشار مکانیکی آن است. این سیستم به دستگاه پلت کمک می کند تا برای هر ترکیب خاص کود از فشار بهینه برای پلت سازی استفاده شود. بنابراین، در عین ارائه کیفیت بالای پلت، مصرف انرژی نیز حداقل خواهد بود. به عبارت دیگر، دستگاه پلت کود MPT راندمان بالایی به سبب بهره مندی از سیستم کنترل فشار دارد. قابلیت تنظیم فشار اتوماتیک منجر می شود تا دستگاه پلت کود MPT در کنار راندمان بالا، استهلاک مکانیکی پایینی نیز داشته باشد. حداقل ارتعاشات و سروصدای مزاحم از ویژگی های مهم دیگر دستگاه پلت کود است که مرهون طراحی مهندسی پیشرفته و سطح بالای این ماشین است.


دستگاه پلت کود MPT

پرقدرت و پرتوان
انعطاف پذیر
اشغال حداقل فضا
دائم کار
سهولت کار اپراتور
راه اندازی سریع
کنترل فشار اتوماتیک
سازه بسیار مستحکم
گارانتی
تمام گیربکس قدرتمند
حداقل استهلاک
تراکم بالای پلت
Pellet Mill | MPT Industrial Fertilizer Pellet Mill
نداشتن ارتعاشات مزاحم دستگاه پلت کود MPT در کنار اشغال حداقل فضا تا نصب و راه اندازی این دستگاه پلت تسهیل شود. اشغال حداقل فضا مرهون طراحی مهندسی پیشرفته دستگاه پلت کود MPT و همچنین بهره مندی آن از سیستم انتقال قدرت تمام گیربکس پرتوان دستگاه است. سیستم انتقال قدرت دستگاه پلت کود MPT، مجموعه بسیار قابل اعتماد است که عملکرد ماشین در طی ساعات طولانی و در شرایط سخت کاری را تضمین می کند. این سیستم انتقال قدرت در کنار متالوژی پیشرفته قطعات و سازه مستحکم دستگاه منجر شده تا دستگاه پلت MPT تبدیل به ماشینی پرتوان و قابل اعتماد در شرایط کاری دشوار کارخانه های تولید کود باشد. متالوژی پیشرفته قطعات در تماس با کود (به خصوص دای و مجموعه رولر) منجر شده تا عمر این قطعات سایشی بسیار افزایش پیدا کند. راندمان بالای دستگاه پلت MPT نیز عامل دیگری است که استهلاک دای و رولر را در صنعت تولید پلت کود به شدت کاهش داده و منجر به افزایش عمر دو چندان این قطعات می شود. همه این ویژگی ها دستگاه پلت کود MPT را تبدیل به ماشینی قدرتمند و قابل اعتماد برای تولید محصول پلت کود با کیفیت می کند.

Pellet Mill (Category) Power (Kw) Series
Pellet Mill MPT 175 1.5-4 G - S
Pellet Mill MPT 200 3-5 S
Pellet Mill MPT 250 7-11 S - SP
Pellet Mill MPT 330 11-15 S - SP - SPE
Pellet Mill MPT 390 22-30 SP - SPE
Pellet Mill MPT 500 30-55 SPE
Pellet Mill MPT 600 45-75 SPE
Pellet Mill MPT 780 75-110 SPE
G and S series have general applications for small businesses
SP series is suggested for workshops of organic fertilizer pelleting
SPE series is ideal for high capacity fertilizer pelleting plants

Pellet Mill | MPT Organic Fertilizer Pelleting Machines
دستگاه پلت MPT در هشت مدل بدنه اصلی تولید می شود. سری S و SPE دستگاه پلت MPT انتخابی ایده آل برای تولید پلت کود مرغی و کمپوست در ظرفیت های صنعتی و نیمه صنعتی هستند. کلیه ماشین آلات پلت کود MPT دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نامحدود هستند. پشتیبانی فنی قوی و راه اندازی رایگان دستگاه های پلت کود در ایران از جمله دیگر خدمات اصفهان پلت به فعالان صنعت کود است.

Pellet Mill | MPT High Capacity Organic Fertilizer Pelleting Machine

دستگاه پلت MPT به سبب ویژگی های ویژه خود می توانند در صنایعی دیگر با مواد اولیه ای با خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت نیز به کار برده شوند. در کنار این موضوع، مهندسان و متخصصان ما اقدام به طراحی و ساخت مجموعه از ماشین آلات پلت خاص برای کاربردهای اختصاصی در صنایعی کرده اند که تولید محصول در آن ها با دشواری هایی مواجه است. ماشین آلات اختصاصی پلت MPT، براساس آزمایش های دقیق تجربی بر روی مواد اولیه و استخراج پارامترهای موثر بر عملکرد پلت شدن، طراحی و ساخته می شوند. این فرآیندی به نسبت که نیازمند تجربه ای به نسبت طولانی در تولید ماشین آلات پلت در صنایع مختلف است. مشتریان و فعالان صنعت که به دنبال تولید پلت از محصولی خاص هستند، می توانند برای بهره مندی از مشاوره متخصصان ما و همچنین انتخاب ماشین آلات پلت اختصاصی از طریق بخش ارتباط با ما با مجموعه تماس حاصل کنند.
کانال تلگرام
فروشندگان و خریداران کود

Channel of Organic Fertilizer Activists


Phone
تلفن
+98 31 458 37 429

Cell
همراه
+98 913 06 777 02
+98 913 06 777 03

Skype
اسکایپ
Skype ID:
MPT Pelleting Technology
live:.cid.83f0e17e408f561c

Telegram
تلگرام
ID:@isfahan_pellet
Mail
ایمیل
info@isfahan-pellet.com


MPT Group Pellet Mills Introduction VideoKhaju Bridge
MPT Location: Isfahan, Iran

ارتباط با ما

اصفهان، ایران
+98 31 458 37 429

MPT تولیدات


MPT تکنولوژی پلت© http://www.isfahan-pellet.com