русский English العربیه فارسی
Pellet Mill | MPT Pelleting Technology
MPT Pelleting Technology
Pellet Mill and Pelleting Technology

MPT نقاله حلزونی

انتقال مواد با سرعت بالا و استهلاک پایین
MPT Screw Conveyor
MPT نقاله حلزونی


MPT
Pelleting Technology
تولید محصول پلت در بسیاری از صنایع ترکیبی از چند مرحله خردایش، همگن سازی، پروسس های شیمیایی-فیزیکی، متراکم سازی (تولید پلت) و بسته بندی است. برای جابه جایی خودکار مواد بین هر دو مرحله نیاز به ماشین آلاتی برای انتقال محصول است.
نقاله حلزونی MPT برای انتقال دامنه وسیعی از مواد با خواص فیزیکی-شیمیایی و هندسه های مختلف ارائه شده اند. نقاله های حلزونی MPT بسیار متنوع هستند و ابعاد هندسی آن ها از قطر 5 سانتیمتر تا طول 2 متر متغیر است. طول این نقاله های حلزونی MPT نیز از 30 سانتیمتر تا 9 متر تغییر می کند.
برخی از مدل های نقاله های حلزونی به صورتی بهینه سازی شده اند تا قابلیت حمل محصول پلت به بهترین شکل ممکن به منظور جلوگیری از هر گونه تغییر شکل یا شکست محصول پلت پیش از مرحله بسته بندی و فروش را داشته باشند. نقاله های حلزونی MPT ماشین هایی کم استهلاک هستند که مساله جابه جایی محصول در بسیاری از صنایع را به خوبی حل می کنند.
طراحی هوشمندانه و دقیق مهندسی این سری از ماشین آلات ما با توجه به ماده ای که جابه جا می کنند منجر شده تا نقاله های حلزونی MPT تبدیل به ماشین هایی بسیار توانمند برای انتقال دامنه بسیار گسترده ای از مواد با خواص مختلف شوند.
نقاله حلزونی دقیق نیز از دیگر محصول هوشمندانه ما در زمینه ماشین آلات انتقال مواد هستند که امکان تنظیم انتقال مواد با حجم زیاد اما با دقت بالا با طراحی خاص خود فراهم کرده اند. این سری از نقاله های حلزونی MPT در شرایط که به طور همزمان دو ویژگی حجم بالای انتقال (به عنوان مثال چندین تن در ساعت) و دقت زیاد (در حد چند گرم) هر دو مهم هستند، کار برد دارند. برخی از مهم ترین ویژگی های نقاله های حلزونی MPT عبارت اند از:

1) حداقل استهلاک
2) طراحی مهندسی اختصاصی برای هر محصول
3) نداشتن ارتعاشات و سر و صدای مزاحم
4) کارکرد پایدار
5) قابیلت جابه جایی ایمن محصولات شکننده و نرم
6) امکان انتقال مواد با حجم بالا و دقت بالا به طور همزمانارتباط با ما

اصفهان، ایران
+98 31 458 37 429

MPT تولیدات


MPT تکنولوژی پلت© http://www.isfahan-pellet.com