русский English العربیه فارسی
Pellet Mill | MPT Pelleting Technology
MPT Pelleting Technology
Pellet Mill and Pelleting Technology

MPT نقاله پنوماتیک

انتقال آسان مواد با جریان هوا
MPT Phnumatic Conveyor
MPT انتقال با جریان هوا


MPT
Pelleting Technology
جریان هوا توان بالقوه ای برای انتقال مواد دارد که آن را تبدیل انتخابی ایده آل برای جابه جایی مواد می کند. این موضوع ایده اصلی سیستم انتقال با جریان های هوا MPT است. این سری از نقاله های ما با استفاده از جریان هوا مواد به هر نقطه دلخواهی انتقال می دهند. نقاله های پنوماتیک سه ویژگی مهم دارند. ویژگی مهم اول این است که در انتقال با جریان هوا MPT، مواد با یکدیگر و سطوح برخورد نمی کنند. این موضوع برای مواد شکننده بسیار مهم است. ویژگی مهم دوم، انتقال با جریان هوا MPT باعث رطوبت زدایی قابل توجه محصول می شود. این موضوع برای انتقال محصولات مثل پلت در صنایع غذایی و تبدیلی، خوراک دام و طیور و آبزیان یک امتیاز خاص محسوب شود. ویژگی مهم سوم، هزینه اولیه و تعمیرات و نگهداری این سیستم انتقال به نسبت پایین است. این موضوع برای انتقال در مسیرهای طولانی، اهمیتی دو چندان دارد.
سیستم های انتقال با جریان هوای MPT از دو مکانیزم متفاوت بهره می برند. مکانیزم اول، استفاده از جریان دمنده است. در این روش، از فن های توانمند سانتریفوژ توانمند MPT برای تامین فشار هوا (هد دینامیک) و همچنین سایکلون های جداساز سری پر راندمان MPT استفاده می شود. این روش رایج ترین مورد استفاده در خطوط انتقال محصول با جریان هوای ما است. مکانیزم دوم سیستم انتقال با جریان هوای MPT از روش مکش بهره می برند. در این روش ما از مولد خلا MPT برای تامین جریان مکش استفاده می کنیم. سیستم های انتقال با جریان هوای MPT که بر مبنای این روش هستند، فضای کمتری را اشغال می کنند.
راندمان بالا احتمالاً مهم ترین ویژگی اختصاصی سیستم انتقال با جریان هوای MPT است. این ویژگی بیش از هر چیزی مرهون طراحی مهندسی بسیار دقیق این نقاله ها و تحلیل کامل آن ها برای هر ماده خاص است. عملکرد پایدار و قابلیت تنظیم وسیع نیز از دیگر ویژگی های این سری از ماشین آلات ما است که عملکرد موفق آن ها برای مواد مختلف تضمین می کند. برخی از ویژگی های مهم سیستم انتقال با جریان هوای MPT عبارت اند از:

1) راندمان بالا و مصرف انرژی پایین
2) هزینه بسیار پایین (بخصوص برای مسیرهای انتقال طولانی)
3) اشغال حداقل فضا
4) عدم استهلاک (بدون نیاز به تعمیرات و نگهداری)
5) قابلیت تنظیم گسترده برای مواد مختلفارتباط با ما

اصفهان، ایران
+98 31 458 37 429

MPT تولیدات


MPT تکنولوژی پلت© http://www.isfahan-pellet.com