русский English العربیه فارسی
Pellet Mill | MPT Pelleting Technology
MPT Pelleting Technology
Pellet Mill and Pelleting Technology

MPT دای و رولر

تولید قطعات یدکی ماشین آلات پلت ساز با کیفیت بالا
MPT Pellet Mill Spare Part
MPT دای


MPT
Pelleting Technology
عمده فرآیند تولید محصول پلت در هر ماشین پلت سازی در بخش دای و رولر انجام می شود. دای و رولر همواره در معرض سایش مواد قرار دارند و به همین علت در طراحی و ساخت آن ها از استاندارهای بسیار سخت گیرانه ای استفاده می شود. سطح بالای دانش طراحی مهندسی و متالوژی به کار برده شده در دای و رولر دستگاه پلت MPT منجر شده تا این قطعات استهلاک پایین و عمر کاری طولانی داشته باشند.
هر دای و رولر تولید شده توسط ما کلیه مراحل مدل سازی، ریخته گری، ماشین کاری و سخت کاری را مطابق با استانداردهای روز دنیا طی می کند.
در هر مرحله از روند تولید دای و رولر، مهندسان ما با استفاده از میکروسکوپ های پرتابل تمامی قسمت دای و رولر تولیدی تا دقت 200X بررسی می کنند تا از عدم وجود هرگونه عیب و ایرادی در قطعه مطمئن شوند.
در کنارتکنولوژی پشرفته به کار برده در دای و رولرهای MPT، این قطعات از طراحی ویژه ای نیز بهره می برند که حاصل سال های متمادی تجربه مهندسان و متخصصان در زمینه تولید ماشین های پلت ساز در صنایع مختلف است. این طراحی اختصاصی دای و رولرها دستگاه پلت MPT، باعث شده تا این ماشین آلات قادر به تولید پلت متراکم و پرکیفیت برای طیف بسیار گسترده ای از صنایع باشند. به منظور گسترش بیشتر توانایی دستگاه های پلت ساز، مهندسان مجموعه ای دای و رولرهای ویژه نیز برای برخی از صنایع خاص نیز ارائه کرده اند.
دای های MPT با دو هندسه مربعی و دایره ای شکل برای تولید محصول پلتی با این مقاطع و به ابعاد مختلف ارائه می شوند. برخی از مهم ترین خصوصیات دای و رولرهای MPT عبارت اند از:

1) استهلاک سایشی بسیار پایین
2) مقاومت بالا به بارگذاری خستگی
4) امکان تولید پلت با دو هندسه متفاوت مقطع مربعی یا دایره ای شکل
3) نبود هر گونه عیوب به سبب کنترل کیفیت دقیق
ارتباط با ما

اصفهان، ایران
+98 31 458 37 429

MPT تولیدات


MPT تکنولوژی پلت© http://www.isfahan-pellet.com