русский English العربیه فارسی
Pellet Mill | MPT Pelleting Technology
MPT Pelleting Technology
Pellet Mill and Pelleting Technology

MPT کلسیفایر

جداسازی ذرات جامد از مایعات با دقت بالا
MPT Classifier
MPT کلسیفایر


MPT
Pelleting Technology
جداسازی ذرات جامد از مایعات (بخصوص آب) یکی از چالش های محیط زیستی برای خطوط تولیدی است که پسماندهای آب آن ها قابلیت دفع را ندارند. کلسیفایر های MPT ماشین هایی بسیار قابل اعتماد برای انجام این جداسازی هستند.
کلسفایرهای MPT از مکانیزم های جداسازی پایداری برای جداسازی بهره می برند که راندمان بالا و استهلاک پایینی دارد. برای حالتی که آلودگی پسماند بسیار زیاد است، کلسیفایرهای MPT به صورت متوالی با سایکلون های تر MPT کوپل می شوند تا راندمان و دقت بالای دستگاه حفظ شود. کلسیفایرهای بر مبنای اختلاف جرم حجمی و عملکرد جریان های توربولانی طراحی شده اند.
یکی از ویژگی های مهم کلسیفایرهای MPT، استهلاک پایین و راندمان بالای آن حتی برای دبی های بالای پسماند آب است. کاربرد کلسیفایرهای MPT بسیار گسترده است و تقریباً برای هر ماده ای کاربرد دارند. از دیگر ویژگی های کلسیفایرهای MPT اشغال حداقل فضا است. این ماشین آلات قادر اند تا در دشوارترین شرایط کاری و محیط های سخت (مثل زیر زمین) عملکرد موفق خود را حفظ کرده و راندمان بالای خود را حفظ کنند.
بسیاری از کلسیفایرهای MPT از سیستم کنترل منطقی دیجیتالی بهره می برند که امکان استفاده از این ماشین آلات را در شرایط با دبی های پسماند متغیر فراهم کرده است. این سیستم کنترل عملکرد پایدار دستگاه کلسیفایر MPT در شرایط ناپایدار تضمین کرده است. برخی از مهم ترین ویژگی های کلسیفایرهای MPT عبارت اند از:

1) دقت بالای جداسازی
2) پایداری بالا حتی در شرایط بار ورودی کاملاً ناپایدار
3) نصب و راه اندازی آسان
4) حداقل نیاز به تعمیرات و نگهداری
5) راندمان بالای جداسازی
6) قابلیت گسترده برای جداسازی مواد مختلف

<


ارتباط با ما

اصفهان، ایران
+98 31 458 37 429

MPT تولیدات


MPT تکنولوژی پلت© http://www.isfahan-pellet.com